Kontakt osoba


Ime Tel. Nom E-Mail
Centrala Ahaus +49 (0) 2561 - 93 30-0 +49 (0) 2561 - 93 30-93 info@goecke.com
Direkcija:
Wilhelm Göcke - 0 - 93 info@goecke.com
Jörg Göcke - 310 - 93 jgoecke@goecke.com
Uprava:
Josef Früchting - 200 - 93 jfruechting@goecke.com
Knjigovodstvo:
Klaus Bietenbeck - 400 - 401 Kbietenbeck@goecke.com
Anja Heise - 410 - 401 aheise@goecke.com
Prodaja unutarnja služba – težište Rubni profile:
Uwe Denzel - 260 - 93 udenzel@goecke.com
Willi Hagedorn - 265 - 93 whagedorn@goecke.com
Raphaela Blömer - 250 - 93 rbloemer@goecke.com
Nicole Rudde - 270 - 93 nrudde@goecke.com
Prodaja unutarnja služba – težište žartišna rezanja:
Bernard Gering - 450 - 93 bgering@goecke.com
Ingo Schmalenberg - 445 - 93 ischmalenberg@goecke.com
Isporuka:
Stefan Wolbeck - 620 - 621 swolbeck@goecke.com
Sarah Hornhues - 625 - 621 shornhues@goecke.com
Uprava za certificate:
Paul Kotmann - 340 - 93 pkotmann@goecke.com
Centrala Ahaus:

Tel.: +49 (0) 2561 - 93 30-0
Nom: +49 (0) 2561 - 93 30-93
E-Mail: info@goecke.com

Direkcija:

Wilhelm Göcke
Tel.: +49 (0) 2561 - 93 30 - 0
Nom: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: info@goecke.com

Jörg Göcke
Tel.: +49 (0) 2561 - 93 30 - 310
Nom: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: jgoecke@goecke.com

Uprava:

Josef Früchting
Tel.: +49 (0) 2561 - 93 30 - 200
Nom: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: jfruechting@goecke.com

Knjigovodstvo:

Klaus Bietenbeck
Tel.: +49 (0) 2561 - 93 30 - 400
Nom: +49 (0) 2561 - 93 30 - 401
E-Mail: kbietenbeck@goecke.com

Anja Heise
Tel.: +49 (0) 2561 - 93 30 - 410
Nom: +49 (0) 2561 - 93 30 - 401
E-Mail: aheise@goecke.com

Prodaja unutarnja služba – težište Rubni profile:

Uwe Denzel
Tel.: +49 (0) 2561 - 93 30 - 260
Nom: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: udenzel@goecke.com

Willi Hagedorn
Tel.: +49 (0) 2561 - 93 30 - 265
Nom: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: whagedorn@goecke.com

Raphaela Harpert
Tel.: +49 (0) 2561 - 93 30 - 250
Nom: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: rharpert@goecke.com

Nicole Rudde
Tel.: +49 (0) 2561 - 93 30 - 270
Nom: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: nrudde@goecke.com

Prodaja unutarnja služba – težište žartišna rezanja:

Bernard Gering
Tel.: +49 (0) 2561 - 93 30 - 450
Nom: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: bgering@goecke.com

Kadriye Avci
Tel.: +49 (0) 2561 - 93 30 - 445
Nom: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: kavci@goecke.com

Isporuka:

Stefan Wolbeck
Tel.: +49 (0) 2561 - 93 30 - 620
Nom: +49 (0) 2561 - 93 30 - 621
E-Mail: swolbeck@goecke.com

Lena Heßling
Tel.: +49 (0) 2561 - 93 30 - 625
Nom: +49 (0) 2561 - 93 30 - 621
E-Mail: lhessling@goecke.com

Uprava za certificate:

Paul Kotmann
Tel.: +49 (0) 2561 - 93 30 - 340
Nom: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: pkotmann@goecke.com
german english french polish croat dutch romanian hungarian

Kontakt osoba

Vaša direktna kontakt osoba kod Göcke Tehnike preoblikovanja sa jednim stiskom...
...više

Video

Göcke tehnika preoblikovanja Vam se predstavlja u video filmu
...više